Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.

Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.

Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.
Online only
Dim. h: 15 cm
SKU: 2401220225.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #225
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238

    Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.

    Un lot de six maisons de Delft par Bols.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.

    Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #268

    Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.

    Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #185

    Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.

    Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #270

    Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.

    Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #231

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.

    Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #277

    Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.

    Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm (z.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #154

    Een messingen staande lamp met kleurloos glas.

    Un lampadaire en laiton avec verre clair.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #104

    Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.

    Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #230

    Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #245

    Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.

    Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #145

    Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.

    Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 45
  • #236

    Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.

    Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #152

    Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #39

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #260

    Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.

    Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #274

    Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.

    Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25,5 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #109

    Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil en bois de style Louis XVI.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #241

    Een lot Aziatica met o.a. een houten Garudabeeldje, een ivoren maskertje, een Japans doosje, enz.

    Un lot d’objets asiatiques dont une figurine en bois de Garuda, un masque, une boite japonaise, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #96

    Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.

    Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #247

    Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.

    Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 5,5, 9 & 10 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #263

    Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.

    Lot de bibelots en métal, composé d'un pilulier avec incrustation de fleurs, un porte menu en forme de crevette, un porte allumette en forme de diable, un cadre photo, une croix en émail, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #297

    Twee bruin lederen reiskoffers.

    Deux valises en cuir marron.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #265

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #229

    Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.

    Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27,5x 22 cm (kader)
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    “De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.

    La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #285

    Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.

    Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.

    Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Kubbe

    “Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een verzilverd metalen kandelaar met drie lichtpunten.

    Bougeoir en métal argenté à trois points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #288
    Böhm

    “Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.

    Fauteuil ancien Louis XV en chêne sculpté à décor floral au dos, siège retapissée en velours bleu. Pieds griffes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More