#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#116W.
“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom. -
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
An oak corner chair with rush seat. -
#167
Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf. -
#65Roger Leloup
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted details. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#51Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi
#170
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
A wooden tray with rounded metal corners. -
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print.