Similar lots by type
-
#274
Een lot van 9 stripverhalen. Guust, Alex, Sophie, Piet Pienter en Bert Bibber e.a.
A lot of 9 comic books. Guust, Alex, Sophie, Piet Pienter and Bert Bibber, among others. -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#211Yourin Artiom Perkeo
“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunstoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
"Children in egg". A pair of vintage plastic figurines, with one by Yourin Artiom for Perkeo. -
-
#58
Een decoratief zeilboot model met zeilen uit hoorn gesculpteerd. En 2 koehoorns bijgevoegd.
A decorative sailboat model with sails carved from horn. Includes 2 cow horns. -
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
Other lots in this auction
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#105
“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
"Naked man, muscular," a color print on paper, after Hans Erni. -
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#9Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#243
Een vintage porseleinen wijwatervaatje. Verso tekst “Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium”.
A vintage porcelain holy water stoop. On the back, the text reads "Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium". -
#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.