Other lots by Nikon
#331NikonEen Nikon lens, ED AFS Nikkor 28-70mm 1:2.8 D met Silent Wave Motor. Toegevoegd een Cokin Skylight 1A 77mm filter.
A Nikon lens, ED AFS Nikkor 28-70mm 1:2.8 D with Silent Wave Motor. Includes a Cokin Skylight 1A 77mm filter.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#328NikonEen Nikon D70S digitale camera met 2 lenzen: Nikon AF Nikkor 70-210mm f/4-5.6 Zoomlens en Tokina AT-X pro SD 12-24mm F4 (IF) DX lens Groothoeklens alsook een Nikon SB-600 Flits. Geen batterij en lader aanwezig/niet getest.
A Nikon D70S digital camera with 2 lenses: Nikon AF Nikkor 70-210mm f/4-5.6 Zoom Lens and Tokina AT-X Pro SD 12-24mm F4 (IF) DX Wide Angle Lens, including a Nikon SB-600 Flash. No battery and charger present/not tested.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#562Boch Frères Keramis - La LouvièreEen aardewerken kaststelletje met decor van landschap en bloemendecor.
#254Marcel Stroobants“Winterzicht”. Een ovale schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader, gesigneerd Stroobants M. en gedateerd 10-82.
"Winter view." An oval painting, oil on marouflaged canvas in a gilt frame, signed Stroobants M. and dated 10-82.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Pol Marijnissen‘Vissers op de Waddenzee’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend A Marijnissen. In goudkleurig kader.
‘Fishermen on the Wadden Sea’, oil on panel from the 19th century. Signed by A Marijnissen. In a gold-colored frame.No longer availableDim. 30/24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#309“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#25Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#88Scheibe AlsbachEen porseleinen groep voorstellend een paardenslee in de sneeuw, gemerkt Scheibe Alsbach, made in GDR.
A porcelain group depicting a sleigh in the snow, marked Scheibe Alsbach, made in GDR.No longer availableDim. 19 x 40 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#506Marmeren lampenvoet.
Marble lamp base.No longer availableDim. H 50, Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586“Tekke Bochara”, een handgeknoopt tapijt in roodtinten.
"Tekke Bochara", a hand-knotted carpet in shades of red.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Een Lierse lantaarn in groen smeedijzer met polychrome bloemen.
A Lier lantern in green wrought iron with polychrome flowers.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 4060 -
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.
A pair of 18 kt tricolor gold earrings.No longer availableDim. 13,60 gEstimate: € 800 / 900