Similar lots by type
-
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#107Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#104Twee beeldjes, bestaande uit één van zamak in de vorm van een arend met slang in de bek op een marmeren sokkel en één van de Heilige geest op albasten voetstuk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#110Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#111Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#112Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25 / 30 -
#109Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline only -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#100Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline only -
#103“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#108Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#113Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#102Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#119Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyDim. b: 58 cm -
#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm
Other lots in this auction
-
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#133Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#140Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#23Drie hoornvazen van Brussels porselein, waarbij de kleinsten een koppel vormen. Eén met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#22Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#88“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#98Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cm -
#48Märklin 3003Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#51Märklin 3000Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#82“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#83Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)

