Similar lots by type
-
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
Une lampe design avec une lumière glissante.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#210Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.
Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#108Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableOnline onlyDim. 3,35 gEstimate: € 40 / 80 -
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase récent en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Een lot zeldzaam vintage kappersgereedschap, nl. verschillende krultangen met verwarmingselementen.
Lot d'outils de coiffure vintage rares, c'est-à-dire divers fers à friser avec éléments chauffants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#167“Le témoin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#28Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit een dekselvaasje, twee gemberpotjes, een dekselpot, twee kopjes met schoteltjes, vier vaasjes en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'un vase avec couvercle, deux pots à gingembre, un pot à couvercle, deux tasses avec soucoupes, quatre vases et un plat.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre incolore coulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#274Leo Van Droogenbroeck“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#156Een zilveren broche. 925‰.
Une broche en argent. 925‰.No longer availableOnline onlyDim. 24,50 gEstimate: € 30 / 50 -
#195“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#97Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableOnline onlyDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#111Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80


