#2PomaxEen set van 2 glazen windlichten, gemerkt Pomax.
A set of 2 glass lanterns, marked Pomax.No longer availableDim. h 31,5 x Ø 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#561Een tafellamp met kunststoffen groep en glazen blakers gemerkt Art France. 2 vingers afgebroken maar erbij.
#63Een groot oud scheepskompas in koperen houder, gemerkt Lodolph en genummerd 15693.
A large old ship's compass in a copper casing, marked Lodolph and numbered 15693.No longer availableDim. h 16 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#215Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
#82Een rechthoekige spiegel van geslepen glas in een gepatineerd houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
#251Een tafellamp met zamakken beeld van een engel en glas-in-lood kap.
A table lamp with a zamak angel figure and stained glass shade.No longer availableDim. h 58 x Ø 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Art-Deco schaallamp in opaalglas met blauw en geel. Getekend; Rethondes. 1 van de metalen stangen is aan 3 kanten gescheurd.
Art Deco bowl lamp in opal glass with blue and yellow. Signed; Rethondes. One of the metal rods is cracked on 3 sides.No longer availableDim. Hoogte 65, Ø 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#206Halfhoge staande spiegel in een gesculpteerde kader.
Half-height standing mirror in a sculpted frame.No longer availableDim. H 128, B 73, D 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#8Een antiek houten kistje met messing beslag en een geslepen glazen ruitje in het deksel.
An antique wooden box with brass fittings and a cut glass window in the lid.No longer availableDim. 12 x 25 x 17.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#546Een spiegel in vergulde kader met bijbehorende console.
A mirror in a gilt frame with matching console.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Een paar tafellampen, koperen voeten en glas-in-lood kappen.
A pair of table lamps, copper bases and stained glass shades.No longer availableDim. h 66 x Ø 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438Twee retro meerkleurige Italiaanse glazen vazen.
Two retro multicolored Italian glass vases.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een set van twee uiterst grote flessen. Chianti Giunti 1977, leeg. Grifoni rosso della toscana, vol.
A set of two extremely large bottles. Chianti Giunti 1977, empty. Grifoni Rosso della Toscana, full.No longer availableDim. Hoogte 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#516Period: 1930Een oud hangkastje met 9 schuiven en twee deuren. De laden hebben porseleinen grepen.
An antique hanging cabinet with 9 drawers and two doors. The drawers have porcelain handles.No longer availableDim. H 47, B 76, D 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Een set van 4 oude glas-in-loodramen, geel en groen glas.
A set of 4 old stained glass windows, yellow and green glass.No longer availableDim. 51 x 35.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Een grote tafellamp, Chinese voet uit tin en koper, glas-in-lood kap in Tiffany stijl.
A large table lamp, Chinese base in pewter and copper, stained glass shade in Tiffany style.No longer availableDim. h 90 x Ø 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446‘Nest of tables’ van messing en glas, Hollywood Regency stijl. Met wieltjes.
‘Nest of tables’ in brass and glass, Hollywood Regency style. With wheels.No longer availableDim. H 52, B 52, D 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
An art deco wall lamp, metal and glass, marked in glass Sabino, France.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 150 / 200
#332Lesney “Matchbox”Een lot van 8 militaire voertuigen, vintage Lesney. Centurion tank MK III, Antar tank-transporter (nr. 3), Saracen (nr. 54), D.U.K.W. (nr 55), Ferret scout car nr. (61), Service ambulance nr. (63), Scammel breakdown truck nr. (64) en Saladin armoured car nr. (67). In zeer goede vintage staat.
A lot of 8 military vehicles, vintage Lesney. Centurion tank MK III, Antar tank-transporter (no. 3), Saracen (no. 54), D.U.K.W. (no. 55), Ferret scout car (no. 61), Service ambulance (no. 63), Scammel breakdown truck (no. 64), and Saladin armoured car (no. 67). In very good vintage condition.No longer availableDim. Lengte 6-16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Medaille voor de krijgsgevangenen 40-45, de overwinningsmedaille 40-45 en een derde ongekend exemplaar.
Medal for prisoners of war 40-45, the Victory Medal 40-45, and a third unknown copy.No longer availableDim. Ø 38 mmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een luchter van kristal en messing. Versierd met kristallen parelsnoeren en met vijf lichtpunten.
#33Een set van 2 Chinese paardjes uit been gesneden, op houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese horses carved from bone, on wooden bases.No longer availableDim. 12.5 x 12 x 6 cmEstimate: € 150 / 200 -
#385Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.
#549Een verlengbare ovale eetkamertafel en zes bijpassende stoelen versierd met schelpenmotief naar Chippendale voorbeeld. Stoelen met fluwelen bekleding.
An extendable oval dining table and six matching chairs decorated with a shell motif in the style of Chippendale. Chairs with velvet upholstery.No longer availableDim. Hoogte 77, 194/110cmEstimate: € 100 / 150 -
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van 0,18 ct. GSI.
An 18kt white gold ring set with a 0.18 ct solitaire GSI.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 450 / 550 -
#184Een pub-sign, houten basse-relief met een paardenhoofd en opschrift; Nag’s Head, free house.
A pub sign, wooden bas-relief with a horse head and inscription; Nag's Head, free house.No longer availableDim. 85/85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Luc V.D. Velde“In de schuur”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd Luc V.D. Velde 71.
"In the Barn," a painting, oil on board in a gilded frame, signed Luc V.D. Velde 71.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Frans SimonsPeriod: 1855-1919‘Een hoeve’. Olieverf op paneel. Op de rug getekend; Frans Simons, 1906.
'A Farmstead'. Oil on panel. Signed on the reverse; Frans Simons, 1906.No longer availableDim. 17/24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#585Een Chinees handgeknoopt tapijt.
A Chinese hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138/188 cmEstimate: € 50 / 80 -
"The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.No longer availableDim. 23,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 180