#631
#690
#367
Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.
#675
Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.
#680
Twee verschillende opaalglazen olielampen.
#553
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#650
Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.
#548
Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
#638
Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
#477
Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig milefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor milefiori multicolore.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80
#574Brebels
#334
“Man in interieur”. & “Poort”. Twee kleurenetsen. Resp. gesigneerd Louis Peeters en Alfred Van Neste buiten de plaat en beide genummerd op 350 exemplaren.
Homme dans un intérieur. & Portail. Deux gravures en couleurs. Signées Louis Peeters et Alfred Van Neste hors planche et toutes deux numérotées sur 350 exemplaires.No longer availableDim. 52 x 36 & 32,5 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#85
#173
#425
#84E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#245
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux petits diamants et de quatre rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 160/200 -
#522
Een lot van zes verschillende stukken zeekoraal.
#52Léon BruninPeriod: 1861-1949
“Boereninterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1884.
#414E. Armand (?)
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#426
#455
Une lampe de dieu baroque en laiton martelé. Décorée de trois têtes d'ange ailé.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80/120