Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.
Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.

Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.

A gilded bronze desk set with letter holder, inkpots, and seal stamp in the shape of a feather.
Dim. 25 x 40 x 20 cm
SKU: 2708240088.
Categories: Brons, curiosa, Porselein.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #248

    Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.

    A 19th-century large mahogany ship's wheel with double ring and 8 spokes.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #685

    Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.

    A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".
    No longer available
    Dim. 69 x 41 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #567
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, inspired by the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon'.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined clover-shaped marble top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185

    Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.

    A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 84 x b 84 x d 96 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666
    Knoll

    “Knoll Office Chadwick Chair”. Een bureaustoel ontworpen door Don Chadwick voor Knoll in 2005.

    "Knoll Office Chadwick Chair". An office chair designed by Don Chadwick for Knoll in 2005.
    No longer available
    Dim. 104 x 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409
    L. De Kort

    “Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.

    "Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.
    No longer available
    Dim. 49 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #466

    Een handgeknoopt tapijt in blauw, terracotta en ecru.

    A hand-knotted rug in blue, terracotta, and ecru.
    No longer available
    Dim. 285 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #53

    Een klein vijfdelig klokstel van zwart marmer en messing met roze marmeren details, bestaande uit een pendule twee cassolettes en twee vierarmige kandelaars. Begin XXste eeuw.

    A small five-piece clock set in black marble and brass with pink marble details, consisting of a clock, two cassolettes, and two four-armed candlesticks. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #194
    George Navez

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Village View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 56,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #619

    Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.

    A rectangular mirror in a wooden frame with gold and black accents and carved details. 19th century.
    No longer available
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #175
    Frank Rudolf

    Een paar zilveren kandelaars met een jonkheer in de voet verwerkt. Gemerkt met een Diana hoofdje in een bloemvormig poinçon zijnde vanaf 1876 en makers-merk een gevleugelde hamer, Frank Rudolf, actief van 1882 tot 1914 als zilversmid in Wenen, Oostenrijk.

    A pair of silver candlesticks with a nobleman incorporated in the foot. Marked with a Diana head in a flower-shaped hallmark from 1876, and maker's mark of a winged hammer, Frank Rudolf, active as a silversmith in Vienna, Austria from 1882 to 1914.
    No longer available
    Dim. h 57 cm 4565 gram
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #670

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.60 ct. and sapphire baguettes totaling approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13
    Wiskemann

    Een lot van 13 stuks Wiskemann in verzilverd metaal bestaande uit 6 schalen, een vaasje, een sauskom, een theezeefje in houder en 4 stuks bestek.

    A lot of 13 pieces of Wiskemann items in silver-plated metal, consisting of 6 bowls, a small vase, a sauce boat, a tea strainer in holder, and 4 pieces of cutlery.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More