#207Bertaux
#81
Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#581Kern
Een vintage tafelklok met perpetuümmechanisme onder glazen stolp. Gemerkt in de wijzerplaat met floraal decor.
#121
Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#361
Een modernistisch klokje in verzilverd metaal, op batterijen.
#128
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#628
Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Eluxa
Een houten cartelklok met vergulde details in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen. In de de wijzerplaat gemerkt.
#113
Een Art Deco beeld van een wandelende panter in gepatineerd kunstbrons op een voetstuk van meerkleurig marmer.
#41
Een bronzen beeld van een golfer.
#203
#5
Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
#153
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#247Maurice Frécourt
Een paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
#131Georges Marie Valentin BareauPeriod: 1866-1931
“Vox Pacis” (Le cri de la paix). Een bronzen beeldje, onderaan gesigneerd, op marmeren voet. Draagt label, 1894. Olijftak of speer in hand manco.
#161
#401
Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#118
Een houten Boulle pendule met diverse ornamenten versierd, 19e eeuws.
#458
Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#467
Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#177
#137
Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
#43
“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#171
Een paar gegoten bronzen plaquettes in Jugendstil stijl.
A pair of cast bronze plaques in Art Nouveau style.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 150 / 200
#576
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#369Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.
"Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.No longer availableDim. 26.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245
#364Werner Boschmans
“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#406Mobitec
Een set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#287Paul HellerPeriod: 1914 - 1995
#87
Een lot van 5 kommetjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten. Eén is gebroken/gelijmd.
#455Koninklijke Munt van België
“50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.
"50 Ecu, Charles V". 1987. Gold 900/1000.No longer availableDim. 17, 27 gEstimate: € 800 / 1200 -
#450
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#264René VandervoodtPeriod: 1898-1978
“Gevelzicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#90
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 850 / 950 -
#206W. Schillig
A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.No longer availableDim. 83 x 186 x 88 cmEstimate: € 300 / 400