Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verguld bronzen luchter met 6 armen.

Een verguld bronzen luchter met 6 armen in Lodewijk XIV stijl.

A gilt bronze chandelier with 6 arms.
Dim. h 70 x Ø 62 cm
SKU: 2608250095.
Categories: Brons, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #61

    Tinnen kannetje met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.

    Pewter jug with engraved decoration. Marked at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #588

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    No longer available
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #421
    Naor

    ‘Teddy Chanel’. Een zilverkleurig beeldje van een beer met het logo van het parfum Nr. 5 Chanel. Nr. 18 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy Chanel'. A silver statue of a bear with the logo of perfume No. 5 Chanel. Number 18 out of an edition of 26 copies. With certificate and original box. Signed and numbered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A pair of marble obelisks. Grey and beige colored.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 460 / 520
  • #355

    Een zilveren potje met twee oren, gemerkt 800. Heeft een gewicht van 105 gram.

    A silver pot with two handles, marked 800. Weighs 105 grams.
    No longer available
    Dim. Hoogte 4, Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een massief eikenhouten tweedeurs kast, omgebouwd tot tv-kast.

    A solid oak 2-door wardrobe, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 140 x 106 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een verzameling van 40 ‘ECU brieven’ in farde. Met onder andere; de herdenking van de landing op de maan, de bevrijding van Nederland, ode aan Suske en Wiske, en vele anderen.

    A collection of 40 'ECU letters' in folder. Including commemorations of the moon landing, the liberation of the Netherlands, homage to Suske and Wiske, and many others.
    No longer available
    Dim. H 37, B 25, D 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een 18 kt rozegouden ring bezet met oud geslepen diamanten met gezamenlijk gewicht van 0,98 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 0.98 ct.
    No longer available
    Dim. 5,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #210

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with a total of 0.77 ct of brilliant-cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 5,30 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #287

    Een diepe schaal van VSL kristal, groen in de massa gekleurd. Onderaan getekend.

    A deep bowl of VSL crystal, dyed green throughout. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10, Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359

    Een partij fossiele schelpen.

    A collection of fossil shells.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 x 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #332
    Bernard Charoy
    Period: 1931-2024

    ‘Meisjesportret en een dromerig naakt’, een kleurenlitho getekend; Bernard Charoy.

    'Girl portrait and a dreamy nude,' a color lithograph signed; Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 38/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More