#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.
#178
Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
A lot of 4 vintage ceramic storage jars with metal lids. -
#156
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#80
Een grote gehamerde schaal in aluminium.
A large hammered aluminum bowl. -
#22
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#122Belmet
Een verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#23
Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
A pair of copper candlesticks with square base. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#49
Een vintage zwart croco lederen handtas.
A vintage black crocodile leather handbag.