#24“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#34J.C. Verburgh“Interieur met oma”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd J.C. Verburgh.
"Interior with grandmother", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilded frame, both signed J.C. Verburgh.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#288Een retro verchroomde metalen tafellamp.
#21Steiff“Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.
“Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Val Saint LambertEen set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.
#328ThermosEen vintage bakelieten thermospot. Model 929, made in England.
A vintage bakelite thermos pot. Model 929, made in England.No longer availableDim. h 19 Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800