Dim. 90 x 70 cm
SKU: 1712240529.
Categories: Glas, Verlichting.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #529
Estimate: € 80 / 120

  • #524

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.

    A brass chandelier with crystal pendeloques and 9 light points.
    Dim. Ø 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #549

    Een grote ‘Marie-Therese’ luchter van kristal met 10 armen, 15 lichtpunten.

    A large 'Marie-Therese' chandelier of crystal with 10 arms, 15 lights.
    Dim. h 95 x Ø 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.

    A brass chandelier with crystal pendeloques and 7 light points.
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #532

    Een vintage verguld bronzen luchter met porseleinen rozenornamenten en 4 lichtpunten.

    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539

    Een vintage koperen luchter met 6 lichtpunten, opaline glas en versierd met een vogel.

    A vintage copper chandelier with 6 light points, opaline glass, and decorated with a bird.
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.

    A vintage Venetian glass chandelier with 6 light points.
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #522

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    Een verguld bronzen luchter met albasten coupe en 6 bloemvormige glazen blakers uit het begin van de vorige eeuw.

    Dim. h 98 x Ø 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #179

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #517
    René Lalique

    A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.
    Dim. 35 x 62cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    "Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600

  • #657
    Eug. De Seyn

    “Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.

    "Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een verguld bronzen luchter met 3 cherubijnen, rozenring, 4 lichtpunten met roosvormig glazen blakers, waarvan 1 manco.

    A gilded bronze chandelier with 3 cherubs, rose wreath, 4 light points with rose-shaped glass sconces, one of which is missing.
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #578
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 14 porseleinen Goebel beeldjes voor de kerstsl. Onderaan gemerkt.

    A lot of 14 porcelain Goebel figurines for the Christmas season. Marked on the bottom.
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #319
    Reynolds

    Een Franse hoorn in koffer, Reynolds.

    A French horn in case, Reynolds.
    Dim. 45 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 11 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #447
    Arnold Rivarossi

    Een lot vintage N schaal stoomlocomotieven, bestaande uit een Rivarossi Italy 2185 0-4-0 “Baltimore & Ohio”, in originele verpakking. En een Arnold-N 2261 “Union Pacific”, in originele verpakking.

    A lot of vintage N scale steam locomotives, including a Rivarossi Italy 2185 0-4-0 "Baltimore & Ohio" in its original packaging. Also an Arnold-N 2261 "Union Pacific" in its original packaging.
    Dim. 16 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #634

    A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #267
    Steiff, Märklin

    “Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.

    "Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

    A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00