#505KazakEen handgeknoopt Oosters tapijt.
#406Een laag kamerscherm bestaande uit drie gesculpteerde panelen met vogels, bamboe en bloemen.
A low room divider consisting of three sculpted panels with birds, bamboo, and flowers.No longer availableDim. H 108, B 3x45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
A jardiniere of polychrome and gilt porcelain decorated with hunters.No longer availableDim. Hoogte 36, Ø 42 cmEstimate: € 75 / 100 -
#571Een 19e eeuwse Engelse staanklok met wijzerplaat van koper en tin.
#630Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.
A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.No longer availableDim. H 93, B 51, D 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133Een massief houten sculptuur van een kind dat een diepe schaal draagt. Aziatische makelij. Gebarsten aan de voet.
#653BuloEen vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.