#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90 -
#493Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.
A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#273Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.
#341SchatzEen scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659Boch Frères Keramis - La LouvièreEen vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.
A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#569Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.
#89August CostenoblePeriod: 1894-1976“Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.
"Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 120 / 180