Een verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609
Imhof

A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.
Dim. 46 x 33 cm
SKU: 1712240257.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 120 / 180

  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #630

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,96 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #611

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken dubbel wijnkruikje met gesculpteerd vogelfiguurtje bovenaan. Peru. Enkele barstjes aanwezig.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic double wine jug with a sculpted bird figure on top. Peru. Some small cracks present.
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00