Other lots in this auction
-
#32Kamagurka“Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.
"Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#561Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.
An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian
A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model EvianNo longer availableDim. H: 40,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#571Winterling, BavariaEen vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.
A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.
A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#84S. De Cnodder“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,96 gEstimate: € 400 / 500 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355“Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.
"Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken dubbel wijnkruikje met gesculpteerd vogelfiguurtje bovenaan. Peru. Enkele barstjes aanwezig.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic double wine jug with a sculpted bird figure on top. Peru. Some small cracks present.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#402Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.
A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.No longer availableDim. Ø44cm(spieg) - Ø90cmEstimate: € 80 / 120


