Een verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609
Imhof

A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.
Dim. 46 x 33 cm
SKU: 1712240257.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 120 / 180

  • #505

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #397
    Heljan Faller

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.
    Estimate: € 80 / 120
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Rico

    Een vintage wereldbol, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, schaal 1:35.000.000 uit 1977, verlicht.

    A vintage globe, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, scale 1:35,000,000 from 1977, illuminated.
    Dim. h 55 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519

    Een sac-à-perles luchter van kristal.

    A crystal sac-à-perles chandelier.
    Estimate: € 100 / 150
  • #573
    Longwy

    Een 42-delig art-deco servies, gemerkt Vieux Longwy bestaande uit 12 platte borden, 12 soepborden, 12 dessertborden, 2 schalen, 2 terrines, een grote kom en een sauskom. enkele stukken hebben kleine schilferschade en schaal vertoont een haarlijnscheurtje.

    A 42-piece Art Deco dinner service, marked Vieux Longwy, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 2 serving dishes, 2 tureens, a large bowl, and a sauce boat. Some pieces show minor chipping, and one dish has a hairline crack.
    Dim. Ø 28 cm (schaal)
    Estimate: € 120 / 180
  • #149
    Meullemans

    “Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Marine" - A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #310

    Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.

    Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.
    Dim. 42 g brut
    Estimate: € 35 / 40
  • #417
    Pola Kibri

    Een lot van 10 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Kibri; “B-7434, B-7430, B-7436, B-7472, B-7458” en Pola; “8731, 261, 214, 249, 246”.

    A lot of 10 vintage N scale train set scenery building kits. Including Kibri; "B-7434, B-7430, B-7436, B-7472, B-7458" and Pola; "8731, 261, 214, 249, 246".
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00