#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#42Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableOnline onlyDim. (h: 42 & 63 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#202Een kleurloze kristallen coupe.
#245Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49J. Waelput“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#39Een afrikaans houten voorouderbeeld.
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#243Twee opgezette meeuwen.
Deux mouettes empaillées.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 27 cmEstimate: € 25 / 35