Other lots in this auction
-
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#32
Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#206
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#284Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#286
Een olie-azijn, peper, zout en mosterdstelletje. Kleurloos glas in verzilverde houder.
Un ensemble de vinaigre d'huile, de poivre, de sel et de moutarde. Verre incolore dans un support plaqué argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#201
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 80/120 -
#203
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#226
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 12 x 12 cmEstimate: € 60/80 -
#5
Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 30 cmEstimate: € 60/80 -
#35
Een lot glaswerk, bestaande uit een rookgrijze karaf met beker, een rookgrijze kristallen karaf, een Booms glazen karafje, een blauwe karaf met verzilverd halsmontuur en meerkleurig Italiaans vaasje.
Lot de verrerie, composé d'une carafe avec coupelle gris fumé, d'une carafe en cristal gris fumé, d'une carafe en verre de Boom, d'une carafe bleue à col argenté et d'un vase italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#73
Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø 33 en 30,5 cmEstimate: € 100/150