Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1500 / 2000
#181Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Herderin met geit”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, gesigneerd E. Picault.
"Shepherdess with Goat", a bronze sculpture on marble base, signed E. Picault.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 500 / 700 -
#423Een koperen beeldje van een staande Boeddha met swastika op de borst.
#537Vincenzo Cinque“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
#147Een paar bronzen Indische vaasjes met figuren, dieren en floraal gegraveerd decor. 19e eeuw.
#127“Jezus met kroon & met schaap”. Een paar aardewerkbiscuit beeldjes met vergulde details. Medio 1900.
#436Een handgeknoopte loper, made in Iran.
A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.No longer availableDim. 98 x 43 x 40 cmEstimate: € 40 / 60