Other lots in this auction
-
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300
Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111
Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#245
Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 15,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#214
Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#212
Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43
16 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#293Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176
lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst
lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polishedNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35