#289Een rode glaspasta vaas met zilveren vlokken.
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#232Een vintage aardewerken tafellamp.
#220Een Art Nouveau stijl brievenhouder en vide poche.
#117Een vrouwenbuste in plaaster op plaasteren sokkel.
#259Jos JansPeriod: 1903 - 1989“De Denker”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 44/50 buiten de plaat.
#563Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
#23Een plaasteren afgietsel van een art-deco beeldje, zwart geschilderd.
#110Een oude koperen telefoon met bakelieten hoorn, voor restauratie.
#15Porceleyne FlesEen Delftse apothekerspot met opschrift U Mezerei, onderaan gemerkt van Potterie Oud Delft te Nijmegen.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 75 cmEstimate: € 40 / 60