#134J. TiboisPeriod: 1838 - 1897”Hollands zicht met bootjes”, een schilderij. Olieverf op paneel, gesigneerd en met naamplaatje J. Tibois, Ec. Holl. 1838-1897.
"Dutch view with boats", a painting, oil on panel, signed and with nameplate J. Tibois, Ec Holl 1838-1897.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15Een loupe met zilveren handvat.
A vintage steel safe with 2 keys and 2 handles.No longer availableDim. 60 x 48 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124‘Het optuigen van de pony’. Olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.
'The harnessing of the pony', oil on panel. From the 19th century, not signed.No longer availableDim. 78/104 cmEstimate: € 150 / 200 -
#256ArrbenEen set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.
A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.No longer availableDim. H 80, B 53, D 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Jaeger-LeCoultre, Swiss MadeEen ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.
#159‘Rotskust bij wilde zee’. Olieverf op doek. Getekend Maclauchlan Milne. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing.
'Rocky coast in wild sea', oil on canvas. Signed; Maclauchlan Milne. With an unverified attribution on the back.No longer availableDim. 22/49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#70Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct. and baguettes with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 600 / 700 -
#377Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt Bao Zhu Li Ji..
#185Een grote gietijzeren tuinvaas.
A large cast iron garden vase.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150