Een vergulde houten wandversiering in Lodewijk XVI-stijl met een allegorie op de muziek. XIXdeeeuw.

Een vergulde houten wandversiering in Lodewijk XVI-stijl met een allegorie op de muziek. XIXde eeuw.

A gilded wooden wall decoration in Louis XVI style depicting an allegory of music. 19th century.
Dim. H. 93 cm
SKU: 3009250093.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 200 / 240

  • #134
    J. Tibois
    Period: 1838 - 1897

    ”Hollands zicht met bootjes”, een schilderij. Olieverf op paneel, gesigneerd en met naamplaatje J. Tibois, Ec. Holl. 1838-1897.

    "Dutch view with boats", a painting, oil on panel, signed and with nameplate J. Tibois, Ec Holl 1838-1897.
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #15

    Een loupe met zilveren handvat.

    A magnifying glass with a silver handle.
    Dim. l 18 x Ø 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302

    “Ghost”, een abstract beeld van gebakken klei, gemonogrammeerd RV ‘99.

    "Ghost", an abstract sculpture made of baked clay, monogrammed RV '99.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Een vintage stalen brandkast geschilderd in trompe l’oeil met 2 sleutels en 2 handvatten.

    A vintage steel safe with 2 keys and 2 handles.
    Dim. 60 x 48 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    ‘Het optuigen van de pony’. Olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'The harnessing of the pony', oil on panel. From the 19th century, not signed.
    Dim. 78/104 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #256
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Twee Afrikaanse maskers, het kleine masker met koper gedecoreerd, Salampasu, Congo en een groter masker met witte accenten.

    Two African masks, the small mask decorated with copper, Salampasu, Congo and a larger mask with white accents.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #159

    ‘Rotskust bij wilde zee’. Olieverf op doek. Getekend Maclauchlan Milne. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing.

    'Rocky coast in wild sea', oil on canvas. Signed; Maclauchlan Milne. With an unverified attribution on the back.
    Dim. 22/49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #70

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct. and baguettes with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 6,68 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #377

    Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt Bao Zhu Li Ji..

    An openwork brush pot, made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom Bao Zhu Li Ji.
    Dim. Hoogte 29, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00