Other lots in this auction
-
#40Een Egyptisch aardewerken beeldje leeuw sarcofaag met herstelschade.
An Egyptian terracotta figurine of a lion sarcophagus with restoration damage.No longer availableOnline onlyDim. 27 cmEstimate: € 20 / 40 -
#52WiskemannEen lot van verzilverd tafelgerei bestaande uit: een schaal gemerkt Wiskemann met opschrift Monopole Anvers, een ijsemmer, een cocktailshaker, een spiegeltje met verzilverde rand, een flessenhouder en een een flessenhandvat om uit te schenken.
A lot of silver-plated tableware consisting of: a dish marked Wiskemann with inscription Monopole Antwerp, an ice bucket, a cocktail shaker, a mirror with silver-plated edge, a bottle holder, and a bottle handle for pouring.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#248Maria Innocentia Hummel“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
"Chamber singer". A figurine in multi-colored biscuit from the M.I. Hummel series. Marked at the bottom. No. 131.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#158Een Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
A Persian wool rug. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 171 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Een glazen haardscherm in gechromeerd metalen frame.
A glass fire screen in a chrome metal frame.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Wiskemann, BruxellesEen verzilverde kandelaar met drie armen, gemerkt Wiskemann.
A silver-plated candlestick with three arms, marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 7 x Ø11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, multicolored with various figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x Ø22 cmEstimate: € 40 / 60 -
Wellner en WMFEen 47-delig verzilverd bestek bestaande uit 11 messen gemerkt WMF, 12 vorken, 12 soeplepels en 12 koffielepels gemerkt Wellner.
No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 20 / 30

