#42Val Saint LambertEen lot van twee kleurloze kristallen vazen van Val Saint Lambert, beide gemerkt met sticker.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#224Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 93cmEstimate: € 40 / 60 -
Wellner en WMFEen 47-delig verzilverd bestek bestaande uit 11 messen gemerkt WMF, 12 vorken, 12 soeplepels en 12 koffielepels gemerkt Wellner.
No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#178BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Edge wear.No longer availableOnline onlyDim. 144 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#180Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 280 x 80cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Een zuiltje van gedraaid zwart hout. Omstreeks 1900.
A small column made of twisted black wood. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 111 cmEstimate: € 20 / 30