Similar lots by type
-
#712
Een wandspiegel met een lijst van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Miroir au cadre en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableDim. 76 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#675
Een bovenaan afgeronde wandspiegel.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis.No longer availableDim. 110 x 60 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#682
“Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.
“Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#549
“Dorpszicht”; “Vijver” & “Rand van een meer”. Drie aquarellen. Resp. Gesigneerd ‘Van Vliet’; ‘Boudry’ & ‘Bosteels’.
“Vue de village”, “Etang” et “Bord de lac”. Trois aquarelles. Respectivement signées Van Vliet, Boudry et Bosteels.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#267L. Riché
“Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 380/420 -
#406De Coene
Een tweedeurskastje van gefineerd hout in Art decostijl.
Meuble à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#265
Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150/250 -
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180/240 -
#363Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.
Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600/1800 -
#409Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#559Felix Eyskens
“Verlaten Christusbeeld”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Verlaten Christusbeeld”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#489Bertha Gooris
“Stilleven met fruit”. Pastel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Nature morte aux fruits”. Pastel. Signé et daté 1900.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30/40