Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.

Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.

A gilt mirror with elaborately decorated baroque frame, wood and plaster, Europe, 19th century.
Dim. 55 x 65 cm
SKU: 2409240265.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #256

    Een modern vierkante eettafel met wit gelakt blad en aluminium onderstel.

    A modern square dining table with a white lacquered top and aluminum base.
    No longer available
    Dim. 74,5 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #681

    Een grote ceramische rode appel.

    A large ceramic red apple.
    No longer available
    Dim. h 27, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401
    Lego Technic

    Een lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.

    A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #669

    Een Boomse Art-Deco glazen vaas met goudopleg en amberkleurige voet.

    A Boomse Art Deco glass vase with gold overlay and amber-colored base.
    No longer available
    Dim. h 24 Ø16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #151

    Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.

    A silver footed compote. Marked.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 cm - 614,50 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #525
    Ghoum

    Een Ghoum, handgeknoopt totaal zijde tapijt.

    A Ghoum, hand-knotted entirely silk carpet.
    No longer available
    Dim. 137 x 204 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #620

    Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.

    Two 18 karat white and pink gold rings.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81

    Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.

    A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.

    A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.
    No longer available
    Dim. 14 x 42 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More