#619Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
A Chinese porcelain lidded vase with bird, floral decoration, and texts. Flakes on the edge of the lid.No longer availableDim. 40 x Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#149“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#68Een gevarieerd lot van 7 miniatuurauto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
A lot of 7 miscellaneous miniature cars in various scales, including Matchbox, Burago, Norev, Welly, Maisto, and old timer.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#470Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.82 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 1800 / 2200 -
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#260Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.32 ct.No longer availableDim. 20,34 gEstimate: € 3400 / 3600