#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
#143Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#440Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 400 / 500 -
#249Een paar wandspiegels met vergulde en gesculpteerde omlijsting en floraal decor.
A pair of wall mirrors with gilded and sculpted frames and floral decoration.No longer availableDim. 63 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Dodo Arslan Terzani“I Lucci Argentati”. Een paar moderne design wandarmaturen uit geborsteld nikkel. Ontwerp door Dodo Arslan voor Terzani, Italië.
"I Lucci Argentati". A pair of modern design wall sconces in brushed nickel. Designed by Dodo Arslan for Terzani, Italy.No longer availableDim. 15 x 87 x 14 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#402N. Suwitra“Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 95 x 195 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#233Nikon“Nikon M90”. Een vintage analoge fotocamera met 3 lenzen; 28mm, 52mm, 75 ~ 150mm, flash, motor en draagtas.
"Nikon M90". A vintage analogue camera with 3 lenses; 28mm, 52mm, 75-150mm, flash, motor, and carrying case.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#29Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 40 / 60