#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#573Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.
A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#457Een bronzen Boeddha in lotushouding.
A bronze Buddha in lotus position.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#594De Bruyne“Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"View with bridge." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#443Een Chinees porseleinen vaas met mythische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with a mythical scene and texts in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 62 x Ø 24 cmEstimate: € 60 / 90 -
#135Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
"Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600 -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100