#99“In de herberg”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"At the inn", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#231Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.
#345Een opgezette fazant.
A mounted pheasant.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#325Een houten commode met 3 laden.
#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#132A. De Loof“Zittend naakt.” Pastel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1933
"Sitting nude." Pastel on paper. Signed. Dated 1933.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.No longer availableEstimate: € 120 / 200