Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde zamakken klok onder een ovalen stolp met een beeld van een jonkvrouw met vogel.
Een vergulde zamakken klok onder een ovalen stolp met een beeld van een jonkvrouw met vogel.

Een vergulde zamakken klok onder een ovalen stolp met een beeld van een jonkvrouw met vogel.

A gilded zamak clock under an oval dome with a sculpture of a maiden with a bird.
Dim. h 41 cm
SKU: 2708240093.
Categories: Glas, XXe eeuw, Zamak.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #778

    Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367
    Val Saint Lambert

    Een ronde, een vierkante asbak en een liggende kat van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    A round, a square ashtray, and a reclining cat made of colorless crystal. Marked on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #223

    Een hofdegen met diverse versieringen.

    A court sword with various decorations.
    No longer available
    Dim. 95 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #715

    “Schipper met pijp”, een bronzen beeldje op zwart marmeren voet, niet gesigneerd.

    "Shipper with pipe", a bronze statue on a black marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

    Six different silver brushes. Marked, Birmingham.
    No longer available
    Dim. L: 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #497

    Een Oosters theepotje met drakenmotief.

    An Eastern teapot with a dragon motif.
    No longer available
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #58
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.

    A cut crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass. Small chip damage to the side.
    No longer available
    Dim. 21 x Ø15cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een gepatineerd bronzen Dai Viet, Warlord helm met vergulde elementen.

    A patinated bronze Dai Viet, Warlord helmet with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #450

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,86 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #513

    Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.

    A wooden carved Ushabti figurine with hieroglyphs. Egypt, Grand Tour, probably 18-19th century.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #117

    “Le Bonheur”. Een schouwklok in zamak met diverse ornamenten versierd, gesteund op klauwpoten. Bovenop het beeld naar Ernest Rancoulet.

    "The Happiness". A mantel clock in zamak decorated with various ornaments, supported by claw feet. On top the statue by Ernest Rancoulet.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #248

    Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.

    A 19th-century large mahogany ship's wheel with double ring and 8 spokes.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More