Other lots in this auction
-
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#283
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#177
Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 25/45 -
#3
Een kobaltblauwe Chinees porseleinen vaas, met een grote haarscheur op de buik.
A cobalt blue Chinese porcelain vase, with a large hairline crack on the body.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 49 cmEstimate: € 40/60 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#202
Een Aziatisch opklapbaar bijzettafeltje en drie geneste potjes, rood en zwart gelakt. Met dierenriem als decor.
An Asian folding side table and three nested jars, lacquered red and black. With zodiac as decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 45 cmEstimate: € 35/45 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#197
Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm -
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#218
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/80 -
#176
lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst
lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polishedNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35