Een vernikkeld metalen beeld van een brullende leeuw. Getekend; Meurisse.
Meurisse

A nickel-plated metal sculpture of a roaring lion. Signed: Meurisse.
Dim. Lengte 30 cm
SKU: 3009250567.
Categories: Beeld, ijzer.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #567
Estimate: € 40 / 60

  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #115

    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #151
    Vincenzo Cinque

    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Märklin
    Period: 1935

    Een Märklin 1101/07R opwindbare modelauto. Het model is gebaseerd op de Mercedes Benz SSK Racer. Werkend! Spatborden manco en niet originele sleutel.

    A Märklin 1101/07R wind-up model car. Based on the Mercedes Benz SSK Racer. In working condition! Missing fenders and non-original key.
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #389
    Elie Van Damme

    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #513

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #387

    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #224

    Een oude geslepen spiegel in goudkleurige lijst met ornamenten.

    An antique cut mirror in a golden frame with ornaments.
    Dim. 136/75 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #615

    Een sobere zuil van wit marmer en albast.

    A simple column of white marble and alabaster.
    Dim. H. 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #182

    ‘Fregat en platbodems’. Olieverf op paneel. Getekend R. Vogiear. Met vermelding van een oude restauratie in Luzern, 1917.

    ‘Frigate and flat-bottomed boats’, oil on panel. Signed; R. Vogiear. With mention of an old restoration in Lucerne, 1917.
    Dim. 100/142 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #128
    Unter Weiss Bach

    “Het schaakspel”, een porseleinen groep, gemerkt Unterweissbach, lichte schade aan het kleed en bladeren.

    "The chess game," a porcelain group, marked Unter Weiss Bach, damage to the carpet and leaves.
    Dim. 23 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #449
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #458
    Lapini - Firenze

    “Amor & Psyche” Marmeren sculptuur. Gemerkt Lapini - Firenze. Twee vingers bovenaan ontbreken. Met zwart marmeren sokkel bijgevoegd.

    "Amor & Psyche" Marble sculpture. Marked Lapini - Firenze. Two fingers missing at the top. Comes with included black marble base.
    Dim. h 154 (+40) cm
    Estimate: € 8000 / 12000
  • #636

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #43
    Hergé

    - Le secret de la Licorne. Ed. Casterman, B2 (1948). Goede staat, stempel en naam, blok bijna los, maar compleet. - Le Trésor de Rackham le Rouge. Ed. Casterman. B1 , gele rug(1947). Zeer slechte staat (1 schutblad manco, verder compleet).

    - The Secret of the Unicorn. Ed. Casterman, B2 (1948). Good condition, stamp and name, binding almost loose but complete. - Red Rackham's Treasure. Ed. Casterman. B1, yellow spine (1947). Very poor condition (1 endpaper missing, otherwise complete).
    Estimate: € 80 / 100
  • #441
    Steiff, Germany

    Veertien pluche olifanten waarvan negen gemerkt Steiff, de overige vijf met de knop manco.

    Fourteen plush elephants, nine marked Steiff, the remaining five with missing button.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #358

    Een bronzen Tsongkhapa beeld, de stichter van de Gelug-traditie in het Tibetaans Boeddhisme. De handen in Abhaya Mudra.

    A bronze statue of Tsongkhapa, the founder of the Gelug tradition in Tibetan Buddhism.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    Een 18e eeuwse kamerpot van lichtblauw Delfts aardewerk. Met randschade, niet gemerkt.

    An 18th-century chamber pot made of light blue Delft earthenware. With rim damage, unmarked.
    Dim. Hoogte 15, Ø22 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #345

    Een oude aardewerken stempel met hiërogliefen.

    An old pottery stamp with hieroglyphs.
    Dim. Hoogte 8, Ø 6 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00