Similar lots by type
-
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#240
Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 30/40 -
#246
Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40/80 -
#222
Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30/40 -
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#234
Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54cmEstimate: € 40/60 -
#224
Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#237
Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10/20 -
#247Giuseppe Armani Capodimonte
Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25cmEstimate: € 40/60 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#232
Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20/40 -
#249
Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 19 cmEstimate: € 30/50 -
#238
Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 29.5 cmEstimate: € 20/30 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20/30 -
#223
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20/30 -
#236
“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 51 x 43cmEstimate: € 40/60 -
#235
Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/60 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#228
Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20/30 -
#250
Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h 14 cm -
#219
Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#107
Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#5
Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
A glass vase from the 1930s with a painted motif.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 5/10 -
#248
Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#211
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25 -
#12
Een gesculpteerd houten etnisch masker, muurdeco. Barstjes aan de oorlellen en een paar hout gesculpteerde boekensteunen met een Afrikaans type man en vrouw.
A wood sculpted ethnic mask, wall deco. Cracks on the earlobes and a pair of wood-carved bookends depicting an African-type man and woman.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20cmEstimate: € 30/50 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10/20 -
#102
Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Four various wooden figurines. Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 21-29 cmEstimate: € 40/60 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#82
Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/60 -
#163
Een tafellamp in messing en groene opaline, ca. 1900. De kabel dient vervangen te worden.
A brass and green opaline table lamp, ca. 1900. The cable needs to be replaced.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 20/30 -
#78
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30/50