Other lots in this auction
-
#60
Een klein Engels bijzettafeltje met kantelbaar blad.
Une petite table d'appoint anglaise avec un plateau inclinable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#32
Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 120 x 67 cmEstimate: € 200/220 -
#36
Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#9
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H. 105 cmEstimate: € 200/300 -
#64
Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H.87 cmEstimate: € 50/80 -
#43
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#16
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/160 -
#95
Een houten koekkoeksklok met uitgebreide jachtversiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#88
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#2
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#77
Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 157 cm -
#55
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240