#24Een aardewerken wapenschild en een schenkkan versierd met middeleeuwse personages.
#252Een handtas in Muranoglas.
#82Een groen een doorzichtige murano schaal gedragen op filamenten.
A green transparent Murano bowl carried on filaments.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#204Drie juwelenkistjes van been met messing beslag.
#20Een lot luxe parfumstalen allerlei, waaronder: Armani, Joop, Versace, Leonard, Van Cleef & Arpels, Davidof. e.a.
A lot of luxury perfume samples including: Armani, Joop, Versace, Leonard, Van Cleef & Arpels, Davidoff, among others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#178Een kristallen ijsemmer met lepel, gemerkt Val Saint Lambert.
#207Twee spiegeltjes in zilverkleurige kaders, barokke stijl.
#120Een lot van 5 stuks rood kristal met gevarieerd decor.
#198OlympiaEen babyblauwe schrijfmachine in koffer.
#160Een koperen weegschaal.
A copper scale.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 56 x 25 cmEstimate: € 30 / 50