#131Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableOnline onlyDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 80 -
#50Vermin“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Couper des carreaux”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 xEstimate: € 40 / 50 -
#5Een houten schoenpoetsbakje en een lange schaal.
Bac de cordonnier en bois et plateau allongé.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 & 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#144Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
#94“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 70 cmEstimate: € 900 / 1200 -
#135Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
#35“Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173Een grote rieten mand met houtblokken.
#185JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150