#107
Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
Sculpture africaine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 60 -
#156
Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66De Bruyn
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 34 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#99
Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#189
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#105J. Valgaeren
“Mains tenant une tulipe”. Sculpture sur base en marbre blanc. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#195
Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.
#177
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#20
Een rieten picknickmand.
Panier à pique-nique en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 45 x 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#82
Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
Twee houten wandrekjes.