#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
#49Frank-Ivo Van Damme
“Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#58
#33
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#27
Een antiek theaterkijkertje met parelmoer. In etui.
#75
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#8
Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#13
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
#50Vermin
“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
#165
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100