Other lots in this auction
-
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
A late 19th-century stamp album with indexing and templates. Partially filled with stamps. Includes a cover with loose stamps. -
#607
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces. -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42. -
#167Hergé
“Le Crabe aux pinces d’or”, Tintin, HC, A23, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
"The Crab with the Golden Claws", Tintin, hardcover, A23, 1944. Name written on the title page.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#324
“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner. -
#210
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. -
#238
Een Franse paradesabel zonder schede.
A French parade sabre without scabbard. -
#169
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places. -
#53Hergé
“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
"Coke en stock". The seventh volume of "The Adventures of Tintin" comic series, titled "The Red Sea Sharks" in English. This first edition of the comic has signs of wear.Place a bid ›Estimate: € 60/70 -
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#600
Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and cognac colored diamonds with a total weight of approximately 3.20 ct. -
#613
Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.
A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac".