Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

Online only
SKU: 2111220267.
Categories: Online Only varia, Speelgoed.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #278
    Atlas Editions

    “Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #180

    Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #286
    Atlas Editions

    Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”: - Antonov An-2 - 1947 - Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932 - Fokker F.III - 1920 - Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #271
    Riverdale

    Een schaalmodel van een B-25 mitchell.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #77

    Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #236

    Een lot van vier messingen ketels.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #277
    Atlas Editions

    “Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    Drie kunststof schaalmodellen: - TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje. - Swissair McDonnell Douglas MD-11. - Brussels Airlines B737-400.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #182

    Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #257

    Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #228
    Märklin

    Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #127
    Villeroy & Boch, Dresden

    Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #260
    Portmeirion Pottery, Stoke-on-Trent

    Een miniatuur kamerpot van creamware met een veelkleurig decor van een distelvink op een bloeiende tak (vijf reprises). Onderaan gemerkt. Jaren 60.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 15,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #233
    Val Saint Lambert

    Twee grote slakommen van ongekleurd geslepen kristal en twee dito vingerkommetjes et verzilverd metalen randen. Alle gemerkt. (Ø 24,5 en 12 cm)

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #82
    H. Bequet, Quaregnon

    Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm Ø: 33 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #4

    “Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.

    “Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #191

    Een monochroom wit aardewerken kruik in de vorm van een vogel, hersteld aan tuit en oor. Centraal-Amerikaans.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More