Similar lots by type
-
#228MärklinEen lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#182Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#186“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#272Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#190Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#284Atlas Editions“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#278Atlas Editions“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#279Atlas Editions“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#277Atlas Editions“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#180Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.
No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 40 -
#236Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#77Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#282Atlas Editions“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#266Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyDim. b: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#286Atlas EditionsEen lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#257Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#205“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#271RiverdaleEen schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#267Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#154Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
Un cadre photo en verre dans un socle en marbre, décoré d'un cerf en zamac.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#50“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#120Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#9Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#170Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.
Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#200Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
No longer availableOnline onlyDim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een vierarmige kandelaar van messing en onyx.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 15 / 25

