Similar lots by type
-
#190Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#173Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#277Atlas Editions“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#180Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.
No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 40 -
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#236Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#186“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Atlas Editions“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#182Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#257Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#77Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#268Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#272Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#271RiverdaleEen schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#278Atlas Editions“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#228MärklinEen lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#279Atlas Editions“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#282Atlas Editions“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#286Atlas EditionsEen lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#267Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#205“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#126Val Saint LambertEen vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#287Lladro“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#28Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#149Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#55Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#161Een lot van twaalf oude blikken dozen waaronder zes blikken en één houten theebus, een koffiebus, een doos voor knäckebröd en een koekentrommel.
Lot de douze anciennes boîtes en tôle comprenant six boîtes et une boîte à thé en bois, une boîte à café, une boîte à knäckebröd et une boîte à biscuits.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#82H. Bequet, QuaregnonEen sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10 / 15 -
#224Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#252Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45

