Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen bestek.

Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad van Wiskemann.

Un service à café et thé en métal argenté sur plateau par Wiskemann.
SKU: 2311210370.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #370
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #403

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20
    Sigma

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen en kras in glas onderaan.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir. Usée et éraflure dans le fond de verre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #288
    The National Audubon Society

    Een lot van acht porseleinen borden met vogeldecors van A.J. Rudisill. First edition. Onderaan gemerkt.

    Lot de huit assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux par A.J. Rudisill. Edition originale. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #444

    “Expressionistische personages”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘J.N.’

    “Personnages expressionnistes”. Huile sur toile. Monogrammé 'J.N.'
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Lucien Van den Driessche
    Period: 1926 - 1991

    “Plattelandszicht met trein in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1957.

    Vue de campagne avec train en arrière-plan. Huile sur toile. Signée et datée 1957 au dos.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #206

    Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.

    Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #476

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 344 x 251 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een koffer uit gesculpteerd palissanderhout. Gedecoreerd met Chinese volkstaferelen.

    Un tronc en palissandre sculpté. Décoré de scènes folkloriques chinoises.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #91

    “Heilige Maria”. Een hoogreliëf van gepolychromeerd papier-maché op kastanjehouten paneel. Zuid-Europa, XVIIe eeuw. Onderste gedeelte manco.

    Sainte Marie. Haut-relief en papier mâché polychrome sur panneau de bois de châtaignier. Europe du Sud, XVIIe siècle. Partie inférieure manquante.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #315

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,83 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #309
    V. Guffens

    “Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #584
    Etienne Le Compte
    Period: °1931

    “Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 42 x 29,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More