Other lots in this auction
-
#403Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20SigmaEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen en kras in glas onderaan.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir. Usée et éraflure dans le fond de verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#288The National Audubon SocietyEen lot van acht porseleinen borden met vogeldecors van A.J. Rudisill. First edition. Onderaan gemerkt.
Lot de huit assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux par A.J. Rudisill. Edition originale. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444“Expressionistische personages”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘J.N.’
“Personnages expressionnistes”. Huile sur toile. Monogrammé 'J.N.'No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Lucien Van den DriesschePeriod: 1926 - 1991“Plattelandszicht met trein in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1957.
Vue de campagne avec train en arrière-plan. Huile sur toile. Signée et datée 1957 au dos.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#206Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#476Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465Een koffer uit gesculpteerd palissanderhout. Gedecoreerd met Chinese volkstaferelen.
Un tronc en palissandre sculpté. Décoré de scènes folkloriques chinoises.No longer availableDim. 60 x 100 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91“Heilige Maria”. Een hoogreliëf van gepolychromeerd papier-maché op kastanjehouten paneel. Zuid-Europa, XVIIe eeuw. Onderste gedeelte manco.
Sainte Marie. Haut-relief en papier mâché polychrome sur panneau de bois de châtaignier. Europe du Sud, XVIIe siècle. Partie inférieure manquante.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#315Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#309V. Guffens“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 80

