Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen bestek met Lodwijk XV-motieven, bestaande uit 12 grote en 12 kleine messen, 12 vismessen, 11kleine en 12 grote vorken, 12 kleine en 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 dessertorkjes, voorsnij- en serveerbestek, een pollepel, sauslepel en een taartschep. We voegen er nog 12 kreeftenvorkjes van Gero bij. Gemerkt.
CFH 90 Made in Germany

Een verzilverd metalen bestek met Lodwijk XV-motieven, bestaande uit 12 grote en 12 kleine messen, 12 vismessen, 11kleine en 12 grote vorken, 12 kleine en 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 dessertorkjes, voorsnij- en serveerbestek, een pollepel, sauslepel en een taartschep. We voegen er nog 12 kreeftenvorkjes van Gero bij. Gemerkt.

Silver-plated metal cutlery with Louis XV motifs, consisting of 12 large and 12 small knives, 12 fish knives, 11 small and 12 large forks, 12 small and 12 large spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, cutting and serving cutlery, a ladle, sauce ladle and a cake server. We add 12 lobster forks from Gero. Marked.
SKU: 2706230650.
Category: Verzilverd.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #411

    Een limonadekan van glas en verzilverd metaal en gemerkt WMF.

    A lemonade jug, glass and silver plated and marked WMF.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #171

    Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.

    A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 200 / 250
  • #37

    Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.

    A small wathc in a tiny box, marked Wyler. We ad a compass with mirror and lentils.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #61

    Een dienblad met verzilverd koffie- en theestel met enkele keuren waaronder ‘25’.

    A tray with a silver-plated coffee and tea set with several hallmarks, including '25'.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683

    Een collectie parfumflesjes.

    A collection of perfume bottles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #538

    Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een verzilverde kerkkandelaar .

    Church candlestick, silver plated.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #219
    Wiskemann, Bruxelles

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutvaatje aan toe.

    A four-piece coffee and tea set on a tray. Marked. We add a salt and pepper shaker to it.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #539

    Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #647
    Willy Vandersteen
    Period: 1913-1990

    Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1969 en 1973. Nummers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 stuks in redelijke tot goede staat.

    Suske and Wiske. Red series. Standaard Uitgeverij between 1969 and 1973. Numbers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 pieces in fair to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.

    An African limestone fertillity statue representing a nude woman.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.

    A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #114

    “Portret van een lezende man in interieur.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Roberts’.

    “Portrait of a reading man in an interior.” Oil on canvas. Bears signature 'Roberts'.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #629
    Paul Tuerlinckx

    “Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still life with corn.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 119 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8
    Porcelain Classics Pierrot

    Een porseleinen pierrot pop in zwart. In originele doos. Gemerkt “Porcelain Classics Pierrot”.

    A porcelain pierrot doll in black. In original box. Marked "Porcelain Classics Pierrot".
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #504

    ‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.

    'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #353

    Een beeldje van een Geisha in jade op houten voetje.

    A figurine of a Geisha in jade on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    “Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.

    “Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #432

    Een Japanse houtsnede van een Kimono Ontwerp.

    A Japanese woodblock print of a Kimono Design.
    No longer available
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #209

    Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen. Beschadiging bovenaan, hersteld.

    A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings. Damage at the top, repaired.
    No longer available
    Dim. h 141 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More