#171Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250 -
#37Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#683Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#538Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#681Een verzilverde kerkkandelaar .
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 120 / 200
#647Willy VandersteenPeriod: 1913-1990Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1969 en 1973. Nummers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 stuks in redelijke tot goede staat.
Suske and Wiske. Red series. Standaard Uitgeverij between 1969 and 1973. Numbers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 pieces in fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.
#268Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.
A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. 55 x Ø13cmEstimate: € 100 / 150 -
#114“Portret van een lezende man in interieur.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Roberts’.
“Portrait of a reading man in an interior.” Oil on canvas. Bears signature 'Roberts'.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#629Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#8Porcelain Classics PierrotEen porseleinen pierrot pop in zwart. In originele doos. Gemerkt “Porcelain Classics Pierrot”.
A porcelain pierrot doll in black. In original box. Marked "Porcelain Classics Pierrot".No longer availableDim. 42cmEstimate: € 30 / 40 -
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Een beeldje van een Geisha in jade op houten voetje.
A figurine of a Geisha in jade on a wooden base.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#432Een Japanse houtsnede van een Kimono Ontwerp.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings. Damage at the top, repaired.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240