Similar lots by type
-
#588Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65 / 85 -
#331WiskemannEen driedelig theestel van verzilverd metaal op dienblad (eén handvat deels gelost) Onderaan gemerkt.
Un service à thé trois pièces en métal argenté sur un plateau (une anse en partie détachée) Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 60 / 120 -
#291Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
Un vase en métal argenté ajouré. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311Gallia (Christofle)Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.
Un service à café et thé en métal blanc. Marqué en bas. Plateau inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#657Een divers lot verzilverd bestek, waarbij o.a. een bestek voor twaalf personen in etui (één mes manco).
Un lot varié de couverts en métal argenté, dont des couverts pour douze personnes dans un étui (un couteau manquant).No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#325Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#524Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#463Karin BorghoutsPeriod: °1959“Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75. Bijgevoegd een diorama van de tentoonstellingsruimte. Gesigneerd, genummerd 22/75 en gedateerd 2013.
“Packed paintings”. Deux tirages en couleurs. Signés et numérotés 22/75. Ci-joint un diorama de l'espace d'exposition. Signé, numéroté 22/75 et daté 2013.No longer availableDim. 24 x 33 x 19 cm & 40 x 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#118“Jonge vrouw met windhonden”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van zamak en marmer. Kleine beschadiging achteraan in de nek.
Jeune femme aux lévriers. Un groupe Art Déco en zamak sur un socle en zamac et marbre. Petits dommages à la nuque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een antieke armstoel met fluwelen bekleding.
Un fauteuil ancien avec revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#322Twee gravures: Anne Cuypers, “Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis” (19 x 22 cm). Aquatint. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat (ruitje stuk). L;uis Icart, “Shoppende dames” (14 x 18 cm), gravure, ed. P. Schneider, Paris.
Deux gravures : Anne Cuypers, Certain (sic) visages ont la force de traverser le mur des oublis (19 x 22 cm). Aquatinte. Signée et numérotée 11/50 hors planche ( L;uis Icart, « Mesdames commerçantes » (14 x 18 cm), gravure, éd. P. Schneider, Paris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#187“Alle de wercken van Jacob Cats”. Dr. J. Van Vloten met gravures van J. W. Kaiser. Ed. De erven J.J. Tijl. Zwolle, 1862. In twee delen.
“Toutes les œuvres de Jacob Cats”. Dr J. Van Vloten avec gravures de J. W. Kaiser. Ed. Les héritiers J.J. Tijl. Zwolle, 1862. En deux parties.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#516Indo HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 198 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43Een lot, bestaande uit een handgeschilderd miniatuur op paneel en een meerschuimen voorstelling van Christus met de rijksappel. Beide XIXe eeuw.
Un lot composé d'une miniature peinte à la main sur panneau et d'une représentation en écume de mer du Christ avec l'orbe. Tous deux du 19ème siècle.No longer availableDim. 8 x 6,5 & 10 x 7 cmEstimate: € 200 / 240 -
#168Een bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en verguld bronsbeslag.
Un bureau en bois plaqué avec un tiroir en ceinture et décoré de marqueterie florale et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 150 x 84 cmEstimate: € 1800 / 1900 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 356x250 cmEstimate: € 100 / 160 -
#451Een knielende Thaise tempelwachter van deels goudgepatineerd brons.
Un garde de temple thaïlandais agenouillé en bronze partiellement patiné doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200

