#74Een lot van 8 verzilverde bekers en kandelaars.
A lot of 8 silver-plated cups and candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 25 / 35 -
#177Een divers lot brons, bestaande uit Indische heiligenafbeeldingen, een vogel op een tak, een gevleugelde leeuw, een lier en een masker.
A diverse lot of bronze, consisting of Indian holy images, a bird on a branch, a winged lion, a lyre, and a mask.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#93Een gepatineerd Oosterse vaas met drakendecor in het relëf.
A patinated Oriental vase with dragon decor in relief.No longer availableOnline onlyDim. 31cmEstimate: € 30 / 40 -
#170Een paar pochettes met decor versierd in kraaltjes.
A pair of pocket squares decorated with beaded ornamentation.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#48Een lege glazen whiskeyfles in de vorm van een motor in een houten kistje.
A empty glass whiskey bottle in the shape of a motorcycle, in a wooden box.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 35 x 14 cmEstimate: € 10 / 15 -
#15Een schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd ‘R. Albert’ en gedateerd 1953.
#94Marcel FranckEen lot van 2 parfum flesjes, waarvan 1 gemerkt.
#238Een lot van 3 steengoed eieren waarvan 1 beschilderd.
#136Een antieke messingen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25