Een verzilverd metalen champagnekoeler. “Bruno Paillard, Reims”.

A pair of Chinese blue and white porcelain storage jars decorated with symbols of longevity.
Dim. H. 25 cm x Ø 40 cm
SKU: 1712240116.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 120 / 140

  • #639
    Agnès Galland
    Period: *1942

    "Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.

    A solid oak hall bench with storage chest.
    Dim. 105 x 121 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128
    Christofle France

    Een tafelklok van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.

    A table clock of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI. Hallmarked.
    Dim. H. 19 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #473

    Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.

    A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #642

    Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.

    An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.
    Dim. 12,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #619

    Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.

    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #660

    Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.

    A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.
    Dim. 35,65 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.

    A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449

    Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    Wunsiedel

    Een koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.

    A coffee service for 6 persons made of white porcelain with serrated decoration and silver-colored trim. Marked Wunsiedel, Bavaria Porcelain.
    Estimate: € 100 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00