Similar lots by type
-
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
A lot of fin de siècle glass, including vases, decanters, and glasses. Various colorful decorations. -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry. -
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#192
Een vintage 18-delig kunstoffen ijsmal in de vorm van een koets met 4 paarden.
A vintage 18-piece plastic ice mold in the shape of a carriage with 4 horses. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
A lot of bric-a-brac consisting of an antique pulley and a wash tub. -
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
An Art Nouveau bronze vide-poche with grapevine in relief. Signed "J VAN NESTE". Includes a gilded bronze vide-poche. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
A mixed lot of bric-a-brac, consisting of silver-plated, copper, and wooden items, including coffee and tea pot, flasks, brush, ashtray, etc. -
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
A variety lot of African items, consisting of 2 carved wooden figurines, 2 spearheads, and a wooden tool. -
#268
Een vintage glazen pique-fleur met verzilverde ring. Onderaan gemerkt, “Made in England”.
A vintage glass flower frog with a silver-plated ring. Marked at the bottom, "Made in England." -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom. -
#164
Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
A lot of 15 various serving utensils and spoons with silver handles. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M.
Other lots in this auction
-
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
A lot of 3 porcelain decorative plates. Various scenes. -
#227
Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century. -
#63Hergé
Een lot van 4 vintage Kuifje strips, SC met linnen rug, 1e reeks 1960-1969.
A batch of 4 vintage Tintin comic books, softcover with linen spine, 1st series 1960-1969. -
#166
Een spiegel met verguld gesculpteerd houten kader.
A mirror with a gilded sculpted wooden frame. -
#88
Een lot van 17 boeken over antiek.
A lot of 17 books on antiques. -
#96
Een lot chromo-albums:- “Honderd portrettenvan beroemde mannen”. Gutermann N.V. Enkelen manco’s.- “Nos enfants Royaux”. Côte d’or.- “Onze oude steden”. Van Baarle’s ontbiijtkoek. - De Koninklijke familie”. Chocolade Jacques.- “Vincent Van Gogh” & “Pieter Breugel de Oudere”. Laboratoria Pharma-Union.- “Koningin Astrid”. Côte d’or.- “Verzameling van leerrijke kleurenprenten. Chocolade Jacques.
A lot of chromo albums:- "One hundred portraits of famous men". Gutermann N.V. Some missing.- "Our royal children". Côte d'or.- "Our old cities". Van Baarle's gingerbread.- "The Royal Family". Chocolade Jacques.- "Vincent Van Gogh" & "Pieter Breugel the Elder". Pharma-Union Laboratories.- "Queen Astrid". Côte d'or.- "Collection of instructive color prints". Chocolade Jacques. -
#263Société Céramique Maestricht
“Fuite en Égypte”. Een porseleinen sierbord. Verso gemerkt.
"Flight into Egypt". A porcelain decorative plate. Marked on the back. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd. -
#93
Een lot van 6 stuks vintage aardewerk en porselein bestaande uit een zittende Mexicaan, een giraf, een vogeltje, een huislijk tafereel, een bord en een schaal.
A lot of 6 pieces of vintage earthenware and porcelain consisting of a seated Mexican figurine, a giraffe, a bird, a domestic scene, a plate, and a bowl. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters.