A large bronze vide-poche, in the shape of a leaf ending in a hand with polychrome fruits. Marked and numbered 58/500.No longer availableDim. 24 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#83“Steenbok”, een deels gepatineerd bronzen beeld van een jongedame met opschrift Capricorn.
"Capricorn", a partly patinated bronze sculpture of a young lady with the inscription Capricorn.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.
#266Een crapaud zeteltje met groen velours bekleed. Vroeg 20ste eeuws.
#578Een bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam.
#48Steiff, GermanyVijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, één met knop/label manco en één gemerkt Grisly.
#457Een paar Franse faience borden.
#29Klein tweeloopspistool met percussieslot. Einde XIXde eeuw. Te herstellen.
'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.No longer availableDim. 31/23 cmEstimate: € 80 / 120