Een verzilverd metalen  en stalen klokje in de vorm van een radiatord.op van een Jaguar. Op batterijen.
Swiza Quartz

Een verzilverd metalen en stalen klokje in de vorm van een radiatordop van een Jaguar. Op batterijen.

A silver-plated metal and steel clock in the shape of a Jaguar radiator cap. Battery operated.
Dim. L. 13 cm
SKU: 2810250349.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 50 / 80

  • #227
    Verituri Arte

    Een grote bronzen vide-poche, in de vorm van een blad eindigend in een hand met polychrome vruchten. Gemerkt en genummerd 58/500.

    A large bronze vide-poche, in the shape of a leaf ending in a hand with polychrome fruits. Marked and numbered 58/500.
    Dim. 24 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #213

    Een set van 2 zilveren millennium stukken, Royal Mail, bestaande uit een briefopener en een vergrootglas. Birmingham, England.

    A set of 2 silver millennium pieces, Royal Mail, consisting of a letter opener and a magnifying glass. Birmingham, England.
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    “Steenbok”, een deels gepatineerd bronzen beeld van een jongedame met opschrift Capricorn.

    "Capricorn", a partly patinated bronze sculpture of a young lady with the inscription Capricorn.
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200
    Chopard

    Een 18 kt witgouden in de vorm van een vlinder bezet met briljanten, roze en blauwe saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. In originele doos.

    An 18kt white gold butterfly-shaped brooch set with diamonds, pink and blue sapphires with a total weight of approximately 1 ct. In original box.
    Dim. 8,45 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #266

    Een crapaud zeteltje met groen velours bekleed. Vroeg 20ste eeuws.

    A small armchair with green velvet upholstery. Early 20th century.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam.

    A bronze table lamp with a glass candle holder in the shape of a flame.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #48
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, één met knop/label manco en één gemerkt Grisly.

    Five vintage plush goats, three marked Steiff, one missing button/tag, and one marked Grisly.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with cherries and berries', oil on canvas. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 39/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #29

    Klein tweeloopspistool met percussieslot. Einde XIXde eeuw. Te herstellen.

    Small double-barreled pistol with percussion lock. End of the 19th century. To be restored.
    Dim. L. 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #552

    ‘Lotusbloemen en ganzen’, 19e eeuws Chinees borduurwerk.

    'Lotus Flowers and Geese', 19th Century Chinese embroidery.
    Dim. 31/23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00