Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen ijsemmer en een flessenzetter. De tweede gemerkt van Chritofle.

Een verzilverd metalen ijsemmer en een flessenzetter. De tweede gemerkt van Chritofle.

Un seau à glace en métal argenté et un set de bouteille. La seconde marquée de Chritofle.
Online only
Dim. Ø: 15 & 20 cm
SKU: 2410220091.
Category: Verzilverd.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #91
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #152

    Een verzilverd metalen champagne-emmer.

    Un seau à champagne en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 390
  • #109

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #262

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #40

    Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.

    Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #118

    Een verzilverd metalen gebaktang en een tafelblik van verzilverd metaal met benen handvatten. We voegen er een verzilverd en een zilveren suikertangetje aan toe.

    Pince à pâtisserie en métal argenté et une boîte de table en métal argenté avec manches en os. On rajoute une pince à sucre en métal argenté et une en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #250

    “De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.

    "L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #15
    Junghans, Wurtemberg

    Een kleine schouwpendule in houten kast. Met slinger en sleutel.

    Une petite horloge de cheminée dans un coffret en bois. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #85

    Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.

    Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #257
    Claude Zographos

    “Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.

    “Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #10

    Een metalen casolette versierd met druivenranken en figuren met vlindervleugels. Kleine beschadiging aan de dekselknop, handjes beschadigd en een deuk.

    Une casolette en métal décorée de vignes et de personnages aux ailes de papillon. Petits dommages au bouton du couvercle, mains endommagées et une bosse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #164

    Een Chinees porseleinen jardinière met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #289
    Royal Limoges

    Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.

    Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #21
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos glazen coupe, model Noëmie. Gemerkt.

    Un coupé en verre incolore, modèle Noëmie. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #2
    Larucci, Italy

    Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.

    Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #79

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.

    "Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More