#118
Pince à pâtisserie en métal argenté et une boîte de table en métal argenté avec manches en os. On rajoute une pince à sucre en métal argenté et une en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/25 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
#40
Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#152
Een verzilverd metalen champagne-emmer.
#109
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
#262
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 50/100
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#189Goebel, Germany
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#171
Een antiek spiegeltje in verguld houten lijst met spiegelglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cm -
#75
#144
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#228
Een antiek houten spinnewiel.
#188Loëwe Opta
Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
#65S. Agudo
Een metalen sierstuk met tweekleurig patina in de vorm van een bloem. Onderaan gesigneerd.
Pièce décorative en métal à patine bicolore en forme de fleur. Signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 15 cmEstimate: € 15/20