#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#70Een tafellamp in albast uit de tweede helft van de vorige eeuw in 2 delen.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#102Een vintage tafellampje, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd.
#248Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50