#7
Een inktstel van meerkleurig aardewerk van Rouen. dekseltjes intact.
#354
“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80/120 -
#300
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700/2900 -
#513
“Man met kruik”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme à la cruche . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50/80 -
#440
Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.
#576
Een ceremonieel Afrikaans houten beeld in de vorm van een dier.
#593
Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
#3
Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#655
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#612
Een opgezette egelvis.
Un diodon empaillé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#27
Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.
Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.No longer availableDim. l: 45 - 65 cmEstimate: € 40/60