#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
#248Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#171Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#191Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25