#217Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#224Een metalen tafellamp.
#16Een lot van 2 zilveren servietringen 800‰ en 1 schaaltje gemerkt Christofle.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. 31,5cm & 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#241Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableOnline onlyDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45