#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
No longer availableOnline onlyDim. 3.5 x 23 x 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#153Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 89 x 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#24“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 & 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Gr. De Busccher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#198Een beeld van een meisje in composietsteen.
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm -
#130Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration.No longer availableOnline only -
#115MartiEen paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40