Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen kaviaar set met koepel op staander in de vorm van takken. gemerkt FBRS onderaan.

Een verzilverd metalen kaviaar set met koepel op staander in de vorm van takken. gemerkt FBRS onderaan.

A silver plated caviar set with dome on stand in the shape of branches. Marked FBRS at the bottom.
Online only
Dim. h 19 cm
SKU: 1811240231.
Auction day: 18 November 2024 22:00
Catalogue #231
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #246
    Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.

    “Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.

    No longer available
    Online only
    Dim. 3.5 x 23 x 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #196

    Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.

    A South American carved wooden sculpture of a carrier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #153

    Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.

    An oval wooden side table with 4 drawers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 89 x 48 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24

    “Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.

    "Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 21 & 22 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5
    Gr. De Busccher

    “Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Facade view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    “Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.

    "Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 77 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #198

    Een beeld van een meisje in composietsteen.

    A statue of a girl in composite stone.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #31
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16

    "Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x Ø 12,5 & 18,5 x Ø 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een paar glazen groene ‘hekseballen’.

    A pair of green glass 'witch balls'.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 10 & 9,5 cm
  • #130

    Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.

    A decorative metal box with bone decoration.
    No longer available
    Online only
  • #115
    Marti

    Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.

    A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia Veiling van 18 November 2024

Op Maandag 18 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday October 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 November 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 November 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More