#95Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
#245Een set van drie wassen kerststal poppen, Maria, Jozef & Jesus.
No longer availableOnline onlyDim. h 44, 35 & 11 cm -
#63Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
#153Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 89 x 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#166“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
#130Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration.No longer availableOnline only -
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#87Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
#234“Romeo & Juliet”. Een kristalglazen vaasje met romantisch gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
#113Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een Belgisch porseleinen vaas met floraal decor en vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60