#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
#63Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#183H. van Kelst“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Post-war street scene." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#283IkeaEen lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#105“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
#162Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 106 en 87 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.