Similar lots by type
-
#125Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#37Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#23Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.
Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#193Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. H:4-16cmEstimate: € 65 / 75 -
#61Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyEstimate: € 3035 -
#272Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#174Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.
Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm - 31 cmEstimate: € 30 / 60 -
#6Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#194“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.
Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 21 cm Ø 11Estimate: € 60 / 80 -
#179Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#178Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dégâts mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#38Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableOnline onlyDim. 16 en 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60


